Objednávka cvičení Zdravá záda Masters

V případě, že se vám formulář nezobrazuje hned, stačí malou chvilku vyčkat, hned poté jej uvidíte.

 • ANO
  Ttěším se na to, že cvičení bude s Vlaďkou naživo v tělocvičně a tak se vše dobře a kvalitně naučím, protože budu cvičit pod jejím dohledem s možností příp. korekce chybného provedení.
 • ANO
  Objednávám si tímto jednosemestrální kurz cvičebních lekcí Zdravá záda pro "Masters" (= mistry pohybu 3. věku), na kterém se naučím principy prevence a nápravy problémú pohybového systému.
 • ANO
  Seznámím se sjednoduchými cviky k rozhýbání kloubů, protažení svalů a posílení ochablých partií těla. Budu umět vše provádět také samostatně doma.
 • ANO
  Naučím se také jednoduchou rozcvičku, kterou si během chvilky ráno rozhýbu celé tělo a zlepším tak stav pohybového systému.
 • ANO
  Seznámím se s tím, jaké jsou možnosti k nápravě vadného způsobu dýchání a naučím se vhodné dechové cviky. Naučím se také cvičení k rozvoji rovnováhy a stability.
Lituji roků, kdy jsem zkoušela jiná cvičení. Z tohoto cvičení jdu a mám pocit, že jsem o pár centimetrů vyšší! Malými a nenápadnými cviky se člověk protáhne, narovná a hlavně o tom přemýšlí: jak, co a proč? Neustálým opakováním, proč to musím dělat takto, aby se něco protáhlo či posílilo, a ne jen tak se klátit a máchat rukama, nohama, se mi tyto cviky trvale někde ukládají. Netradiční pojmenování cviků se skvěle pamatují a moc se mi líbí. Stačí si pak jen vzpomenout třeba na heslo „kanál“ a už se rovnám. Ze cvičení jdu sice pěkně utahaná, ale příjemně rozhýbaná a vždy pozitivně naladěná. Ono by to ani jinak nešlo, když nás Vlaďka i při těch nejnáročnějších cvicích přinutí, abychom se ještě usmívali!
Helena Zemanová

Objednávka

 • 1
  Ve formuláři pro úhradu semináře prosím zaškrtněte POUZE JEDNU POLOŽKU (která se Vás týká).
 • 2
  Do POZNÁMKY pro kontrolu napište prosím DEN a HODINU CVIČENÍ, na které se hlásíte. Děkuji.

Děkujeme za vyplnění formuláře a za úhradu. Brzy se uvidíme na cvičení.