Minikurz ZDARMA pro každého, kdo chce mít zdravé nohy i celé tělo

5 dní pro ZDRAVÉ NOHY

21. až 25. 6. 2021

               Minikurz se koná ve speciální facebookové skupině.

           Už teď se tam rozjíždí skvělá energie. Připojte se k nám!

 • Bolí vás kolena, nebo / a kyčle, máte bolavá chodidla a nevíte proč?
 • Tlačí vás boty a máte problém si koupit takové, ve kterých vám bude dobře?
 • Tušíte, že byste potřebovali něco změnit, ale nevíte, jak na to?
 • A z představy obcházení dalších lékařů vás už teď brní hlava?

Alespoň dvakrát ANO? Tak to jste tu správně!

A jistě oceníte tipy, jak  o sebe efektivmě pečovat. Aby vaše nohy zase zkrásněly! 


⤵︎

Na co se v minikurzu ZDARMA můžete těšit:

Jak vznikají problémy nohou

Jaké nezdravé pohybové návyky máme?

Jaké boty nejsou vhodné

Kde se dělají "chyby" a jak na to líp

Otestujete si orientačně nohy

Jednoduché testy pro domácí použití

Masáž pomocí pomůcek

Čím rychle "nakopnete" celý den

Dopřejete si Vitalizační masáž nohou

Změna pro celé tělo začíná u chodidel!

Naučím vás přemýšlet o nohou jinak, lépe pro nohy i vás!

 • Budete už vědět, čemu se vyhnout a jaké zlozvyky můžete změnit.
 • Poradíte si lépe při výběru kvalitních a vhodných bot.
 • Čeká vás několik zábavných testů, díky kterým zjistíte, jak na tom jste.
 • Využijete tipy na probuzení nohou ještě předtím, než vyjdete ráno z bytu
 • Ovládnete skvělou masáž nohou, po které se budete celý den vznášet!
 • Bonusem je rozhovor s Janou Ohankovou, nabitý dalšími tipy pro vás.
 • Na závěr si ukážeme další cestu k ještě většímu ozdravení nohou.
 • A bude i velká SOUTĚŽ o velmi zajímavé hodnotné ceny!

Ještě před létem tak získáte tipy, jak (nejen) nohy během prázdnin zlepšit. A můžete i vyhrát hlavní cenu!

Co říkají o cvičení se mnou mí milí klienti: 

Cvičení, které mě ve svých lekcích naučila Vlaďka během mých studií na vysoké škole, si pamatuju ještě mnoho let poté! Nezažila jsem nikoho, kdo by uměl tak skvěle kompenzovat celodenní sezení u počítače jako ona. Její energie a preciznost udělá z každé lekce regenerující zážitek, který si vaše tělo rozhodně zaslouží! I když si myslíte, že jste protažení, zkuste si s ní zacvičit. Najdete svaly, o nichž jste ani netušili, že je máte. Moc doporučuju také její masáž chodidel a cviky na nohy. To je naprostá bomba!
Ing Lucie Machutováarchitektka z ČVUT a zažraná máma tří dětí
První výsledky po cvičení na nohy se u mne dostavily již po 14 dnech, kdy vbočené palce bolely už pouze při změnách počasí. První krok si tedy skvěle poradil s bolestí. Druhý krok rozhýbal zatuhlé klouby palců. Výsledky pozoruji při každém pohybu, protože rozsah ohnutí palců se zvětšil. Třetí krok: videa cviky naučí a velkou výhodou je možnost opakování. Velmi doporučuji jít také na seminář Zdravé nohy. Dostanete pozitivní dávku energie, bude vás to bavit a inspirovat. Navíc uvidíte, že nejste sami, kdo věří, že je možné pomoci tělu s opravou.
Ing Mirka Ficováučitelka
Vlaďčino cvičení navštěvuji už mnoho let, chodil jsem na její zdravotní cvičení už jako student a s jejími lekcemi jsem zcela spokojen. Varianta online má sice svá omezení: nejsme pohromadě jako skupina, ale rozhodně ji doporučuji zkusit. Má totiž i výhody: cvičení lépe stíhám, protože si lekci pustím rovnou na konci pracovní doby v zasedačce a nedojíždím až do tělocvičny.

Další výhoda je, že Vlaďka má cvičení po desítkách let praxe velmi pečlivě připravené. Takže ví, jak efektivně docílit toho, aby přestaly (nebo vůbec nezačaly) bolet záda či jiné části těla. A taky ví, co vybrat, aby se člověk časem fyzicky nezhoršoval. Pro mě je online cvičení s Vlaďkou nyní jediné cvičební vytržení v korona době. Přes svátky mi hodně chybělo, protože sám se k pravidelnému hodinovému cvičení nedonutím. Takže už se těším, až to zase začne!
Ing Michal MrázIT inženýr z ČVUT
Mám za sebou 26 dnů prvního kroku Vašeho cvičení. Šla jsem do toho pro nesnesitelné bolesti prstů na noze. A chci Vám říci, že po prvním kroku bolesti ustoupily (už je cítím jen tu a tam), a ze cvičení i z masáže jsem nadšená. Cvičím denně, vynechala jsem jen 3 dny, ale ty jsem si pak ráda nahradila! Moc mě to baví - s 1. krokem stejně nepřestanu, protože mi cvičení dělá moc dobře. Využívám je i při každodenní procházce se psem. Obvykle jsem velký zmrzlík, a vida: teď doma chodím bez ponožek a je mi to ohromně příjemné, dokonce jsem byla (v únoru !) venku chvíli bez bot! Přidala jsem nyní další cviky z 2. kroku, a už se rozhlížím i po bosobotách - nohy teď potřebují víc místa. Jsem nesmírně vděčná za Vaše lekce!
Edita Rothováabsolventka Cviků pro nohy
Na on-line program Cviky pro nohy jsem byl jako fyzioterapeut a také jako žák Bc. Clary Lewitové opravdu velmi zvědavý. Mám i osobní důvod, proč mě téma nohou hodně zajímá: nesprávné postavení nohou, díky časné péči mojí maminky zdárně srovnané. Později jsem však opět začal mít problémy, vadilo mi pak i delší stání. Může mi tedy online kurz Vlaďky Botlíkové nabídnout ještě něco nového? A byl jsem velmi mile překvapený. Za online kurzem je vidět obrovské množství práce, má svoji ucelenou koncepci a je to velmi komplexní program. Všechna cvičení jsou na videích i fotografiích skvěle vysvětlená a tak není problém je pochopit. Výborné je, že lektorka uvádí i různé lehčí modifikace u cviků, které by napoprvé nemusel každý zvládnout. Jako fyzioterapeut pracuji s nohama už dlouho a dovolím si říct, že toho dost znám. V kurzu jsem ale našel některá moc šikovná cvičení, která mě předtím nenapadla. Děkuji Vlaďce, že takový kurz udělala.
Mgr. Erik Palkofyzioterapeut a terapeut TČM

Další reference od klientů:

Kdo vás bude minikurzem provádět?

Jsem Vlaďka Botlíková, lektorka zdravého pohybu

Učím správně sedět, stát, chodit i cvičit. A to všechny, kdo se chtějí zbavit bolestí a zase si užívat pohyb i život.

I po třiceti letech praxe mě to velmi baví! Kromě jiného i proto, že reakce mých spokojených zákazníků mi dodávají stále novou energii.

Mé klientky a klienti o mně říkají, že mám dar vysvětlit vše o pohybu jednoduše a srozumitelně.  Moje cvičební hlášky si prý pamatují i dlouho po skončení lekcí.

S radostí vám předám dobrý základ, jak se postarat o nohy. A ten můžete dál zlepšovat.

Minikurz bude probíhat v uzavřené facebookové skupině.

Vstupuji do minikurzu 5 dní pro ZDRAVÉ NOHY!