Jednoznačně doporučuji přečíst a hlavně ihned prakticky vyzkoušet. Celý e-book Zdravá šlapka je velmi přehledný a vtipný. A co se mi líbilo nejvíc? Hned si můžete zjistit (třeba i s dětmi za deštivého dne), na čem jste. A to znamená konec výmluv. Jasně poznáte, jak si Vaše nohy "stojí." Napište si, kdy jste se testovali a zopakujte to třeba za půl roku ke zjištění změn. Sama cvičím podle návodu ze semináře Zdravé nohy, který Vlaďka Botlíková pořádá. A již mohu pozorovat zlepšení. Třeba " korálky" už se začínají lehce objevovat. Takže: Hurá, funguje to! S chutí do toho, máte šanci popovídat si se svou nohou.
Bc. Katka HlavováFyzioterapeutka
Děkuji za Váš skvělý ebook. Díky němu jsem si mohla jednoduše ověřit, jak na tom jsou moje ťapky. Budu se muset zaměřit na nějaké to cvičení, takže jsem ráda, že máte i další kroky, jak na to. Určitě nejsem sama, komu Váš ebook pomůže. Jen tak dál.
Iva Metelkováwww.hijeseniky.cz
Příjemně čtivý a užitečný eBook, škoda, že jsem něco podobného nečetla dřív. Zjistila bych tak rychleji, že dcera má ploché nohy a mohli jsme zahájit včas nápravu. Ušetřila bych určitě nemálo peněz i času za rehabilitace a vložky do bot.
Marie Vavrochováúčetní, masérka

Je moje šlapka zdravá? 

Pět jednoduchých testů stavu chodidel 

Udělejte první krok na cestě ke zdravým nohám a prozkoumejte svá chodidla.

Stáhněte si  tipy a inspiraci zdarma a naučte se vyšetřit stav chodidel sami.

Včas poznáte, kde vás bota tlačí, a pak můžete vykročit dál. Lehce a bez bolestí.

 

Jsem Vlaďka Botlíková (IĆ. 14900041), lektorka a školitelka zdravého pohybu. Ráda se podělím o své zkušenosti a tipy a pošlu vám je, když mi svěříte své jméno a mailovou adresu. Tyto vaše osobní údaje pečlivě střežím. Na základě vašeho souhlasu je zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí ze zpřísněné legislativy v ČR a v EU. (podrobně zde). 

Dobře jste to dnes nakročili. A můžete se ve svém těle cítit ještě líp! Stisknutím tlačítka souhlasíte s tím, že vám zašlu e-book a občas pošlu nový článek k udržení motivace nebo tip na seminář, který může rozšířit vaše možnosti sebeléčby pohybem. Svůj souhlas můžete kdykoli zrušit, tlačítko \"Odhlásit\" najdete v každém mailu. Děkuji za důvěru a zájem. 

 

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí
E-book Je moje šlapka zdravá? je podle mě úžasný. Test plochých nohou je jednoduchý, rychlý a víme okamžitě výsledek, jak na tom naše nohy jsou.E-book je napsán jasně, výstižně, přehledně. Vřele doporučuji všem, kterým není cizí péče o vlastní tělo. Mně to testování dokonce připadalo jako taková hra. Jak je na tom moje pravá šlapka? A jak je na tom ta levá, je na tom stejně dobře? Jako by mezi sebou soutěžily. Testování mi připadalo velice zábavné.
Simona Šůsovácvičitelka Zdravotní TV