E-book Probuďte své nohy jsem přečetla doslova jedním dechem a byl pro mě nabitý samými novinkami. Vůbec jsem netušila, že se toho dá napsat o nohou tolik! Moc se mi líbilo, že kromě podrobného popisu a fotek tu je možnost pustit si videonávod a podle něj celou Vitalizační masáž hned vyzkoušet. Masáž byla moc příjemná a opravdu: mé nohy jako by ožily. Velmi se mi líbila i kapitola o správném výběru obuvi a žasla jsem nad tím, že existuje něco jako "bosonohé stezky". Z e-booku je patrné, že autorka se díky svému vzdělání a praxi v tomto oboru opravdu vyzná.
Aneta Wandrolováchovatelka
Vitalizační masáž už znám ze dříve, takže mám na vlastní kůži vyzkoušeno, jak je příjemná a účinná. A jsem velmi ráda za toto rozšíření, obzvlášť kapitoly, kde se vysvětluje, proč a jak to všechno funguje, co s čím souvisí. Také mě zaujalo propojení fyzické úrovně s tou duchovní...přes nohy. Díky za předávání všeho, co jste se naučila, vyzkoušela, propojila a sepsala.
Mgr. Jana Feřtekovávýtvarnice a učitelka
E-knížka Vlaďky Botlíkové je čtivě a srozumitelně napsána. Moc se mi líbila. Doporučuji každému, kdo chce začít s bosou chůzí. Ke knížce se rád vrátím a budu ji číst ještě jednou. Moc mne baví.
František Valčík

Probuďte své nohy 

Kouzla a benefity Vitalizační masáže

Objevte pestrý svět pod svýma nohama. Probuďte všechna čidla a získejte stabilitu.

Stáhněte si zdarma a získejte všechny tipy a triky, jak si dokonale oživit své nohy ihned a sami. Pocítíte znovu radost z každého kroku. 

 

Jsem Vlaďka Botlíková (IČ. 14900041), lektorka a učitelka zdravého pohybu. Ráda se podělím o své zkušenosti a tipy a pošlu vám je, když mi svěříte své jméno a mailovou adresu. Tyto vaše osobní údaje pečlivě chráním. Na základě vašeho souhlasu je zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí ze zpřísněné legislativy v ČR a v EU (podrobně zde). 

Dobře jste to dnes nakročili. A můžete se ve svém těle cítit ještě líp! Stisknutím tlačítka souhlasíte s tímto zpracováním potřebným pro poslání e-booku a dalších tipů souvisejících s tématem. Svůj souhlas můžete kdykoli zrušit, tlačítko "Odhlásit" najdete v každém mailu. Děkuji vám za důvěru. 

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí
Nový e-book je velmi přehledně a důkladně zpracovaný. Naučíte se, jak začít s oživováním svých nožek pomocí skvělé automasáže. Mé nohy jsou poznamenané nošením vysokých podpatků a nevhodně tvarované obuvi, za to jsem zaplatila deformitou kloubů a spadlou příčnou klenbou. Začala jsem však je ozdravovat pod vedením autorky, jedné z nejlepších odbornic, které jsem v životě potkala. Moje nohy jsou teď mnohem zdravější než před lety. Vám, kdo myslíte, že to snad ani podle názorného videa a podrobného textu nezvládnete, doporučuji navštívit některý autorčin propracovaný a přitom zábavný seminář.
Milada Ledvinovámasérka