Objednávka cvičení Zdravá záda Dospělí

V případě, že se vám formulář nezobrazuje hned, stačí malou chvilku vyčkat, hned poté jej uvidíte.

\"chodidylka

 • ANO
  Objednávám si tímto jednosemestrální kurz cvičebních lekcí Zdravá záda Dospělí, na kterém se naučím principy prevence a nápravy problémů ze sedavého zaměstnání a z nesprávného zatěžování.
 • ANO
  Seznámím se sjednoduchými cviky k rozhýbání kloubů, protažení svalů a posílení ochablých partií těla. Budu umět vše provádět také samostatně doma.
 • ANO
  Naučím se soubor jednoduchých cviků, kterými si během chvilky ráno rozhýbu celé tělo a zlepším tak stav pohybového systému.
 • ANO
  Seznámím se s tím, jaké jsou možnosti k nápravě vadného způsobu dýchání a naučím se vhodné dechové cviky. Naučím se také cvičení k rozvoji rovnováhy a stability.
S lektorkou Vlaďkou cvičím již 27 let. Dovedla mě k ní kdysi bolavá záda po narození dětí a touha cvičit. Mám i možnost srovnání s jinými cvičiteli. Když jsem z nějakých důvodů cvičila pod jiným vedením (třeba u lektora, u něhož se celý rok cviky stále opakovaly), vždy jsem se k ní vrátila. Cvičení s Vlaďkou totiž bylo a je vždy zajímavé a pestré, každá hodina má nový náboj. Velmi mi vyhovuje, že za celý rok postupně procvičíme celé tělo. Vlaďka je velmi nadšená lektorka, zajímá se o všemožné směry a způsoby cvičení, zná dokonale tělo a vymýšlí si cviky, které procvičí svaly, o kterých ani nevím, že je mám. I proto jsem stále v dobré kondici (ve srovnání se svými vrstevníky). Na cvičení s Vlaďkou se nikdy nenudím a vždy žasnu, jak hodina rychle uběhla. Jen fakt, že ještě chodím do práce, mi brání, abych chodila častěji.
Milada Ledvinovámasérka

Objednávka

 • 1
  Ve formuláři pro úhradu semináře prosím zaškrtněte POUZE JEDNU POLOŽKU (která se Vás týká).
 • 2
  Do POZNÁMKY pro kontrolu napište prosím DEN a HODINU CVIČENÍ, na které se hlásíte. Děkuji.

Děkujeme za vyplnění formuláře a za úhradu. Brzy se uvidíme na cvičení.