Objednávka semináře Seď zdravě

V případě, že se vám formulář nezobrazuje hned, stačí malou chvilku vyčkat, hned poté jej uvidíte.

\"\"

 • ANO
  Objednávám si tímto seminář Seď zdravě, na kterém se naučím, jak si správně nastavit své pracoviště pro práci vsedě u počítače.
 • ANO
  Naučím se principům správného sedu a seznámím se s vhodným režimem práce k udržení si zdravých zad, zdravých očí i tvořivé mysli.
 • ANO
  Naučím se, jak si pomocí jednoduchých cviků a cvičebních principů ihned ulevit od bolestí a opět se plně soustředit na práci.
 • ANO
  Seznámím se i s možnostmi prevence bolestí rukou, zad a šíje a naučené cviky budu moci denně užívat jako léčbu pohybem.
Seminář byl přehledně a jasně zorganizován, program semináře byl dodržen. Byla jsem velmi spokojená, neznala jsem testování a různá cvičení. Lektorka je příjemná a zkušená, se spoustou znalostí, které s lehkostí a humorem předává dál nám všem. Atmosféra na semináři byla velmi příjemná. Seminář předčil mé očekávání, chtěla jsem se dovědět tipy na cvičení a to se stalo. Navíc jsem získala informace o testování těla i o tom, jak na tom jsem. A také spoustu výborných cviků. Seminář určitě ráda doporučím.
Zdena DubnáCvičitelka Zdravotní TV a jógy

Objednávka

 • 1
  Ve formuláři pro úhradu semináře prosím zaškrtněte POUZE JEDNU POLOŽKU (která se Vás týká).
 • 2
  Do POZNÁMKY pro kontrolu napište prosím DATUM SEMINÁŘE, na který se hlásíte. Nebo si termín rezervujte co nejdříve mailem (v.botlikova@gmail.com). Děkuji.

Děkujeme za vyplnění formuláře a za úhradu. Brzy se uvidíme na semináři.