Objednávka semináře Zdravé nohy I.

V případě, že se vám formulář nezobrazuje hned, stačí malou chvilku vyčkat, hned poté jej uvidíte.

Seminář Zdravé nohy se koná na Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT, v Praze 6 v ulici Pod Juliskou 4  a podrobnější informace k semináři jsou tady: https://vladanabotlikova.cz/informace-seminar-zdrave-nohy-1/

 • ANO
  Objednávám si tímto seminář Zdravé nohy I., na kterém se naučím principy jednoduché a účinné prevence a uzdravení nohou z nesprávného zatěžování.
 • ANO
  Seznámím se s masážními technikami k rozhýbání chodidla a s různými masážními pomůckami. Poté budu moci vše provádět také samostatně doma.
 • ANO
  Naučím se soubor jednoduchých cviků, kterými si během 10 minut denně rozhýbu a zlepším stav svých chodidel.
 • ANO
  Seznámím se s tím, jaké jsou možnosti k nápravě a prevenci deformit a vad nohou (včetně ukázek některých pomůcek ke korekci či vhodné obuvi),
Byl to jeden z nejucelenějších kurzů, co jsem kdy absolvovala, srozumitelný a nadupaný užitečnými informacemi. Organizace byla super, vše klapalo, lektorka poctivě hlídala harmonogram. Pěkná atmosféra, vše bylo hned po ruce. Skvělá rozcvička a super automasáž. Ovšem nejlepší byly vlastní cviky na nohy, žádné „šolíchání“, ale pěkně propracované cvičení, zaměřené na jednotlivé části nohy. Mnoho uváděných cviků jsem předtím neznala. Lektorka byla skvělá, vše má pod kontrolou:) Co se mi opravdu líbí, je to, že lektorka má vše na sobě otestováno, a to ne krátkodobě. Je vidět, že na sobě pracuje a pak to teprve nabídne ostatním, za to velký dík. Seminář mi přinesl mnoho nových poznatků. Určitě doporučuji a těším se na pokračování.
Bc. Kateřina HlavováFyzioterapeutka

Objednávka

 • 1
  Ve formuláři pro úhradu semináře prosím zaškrtněte POUZE JEDNU POLOŽKU (která se Vás týká).
 • 2
  Do POZNÁMKY pro kontrolu napište prosím DATUM SEMINÁŘE, na který se hlásíte. Nebo si termín rezervujte co nejdříve mailem (v.botlikova@gmail.com). Děkuji.

Děkujeme za vyplnění formuláře a za úhradu. Brzy se uvidíme na semináři.