Ulovte si jedinečné PF pro rok 2022

Pěkně vítám nové čtenáře a čtenářky!

Milí přátelé, mí věrní i noví fanoušci, 

ráda bych nejprve přivítala všechny nové čtenářky/čtenáře, kteří jste tento web objevili až během letošního roku 2021. Moc si toho považuji a těším se, že i s vámi se budu „potkávat“ na webu nebo na svých akcích naživo třeba i díky e-mailu.

A vám, kteří jste už i dříve projevili zájem o články nebo mojí novou on-line tvorbu, bych chtěla vzkázat: někdy může i katastrofa typu pandemie nejen ničit, ale i dávat. A může třeba být i jasnou příčinou vzniku něčeho, co by bez C+ nejspíš nikdy nebylo.

Jen si vzpomeňte na všechny ty chvíle, kdy jste se najednou ocitli v domácím prostředí, jen se svými nejbližšími, bez sportovních, kulturních, přátelských či jiných „vyrušení“- a váš dříve hektický život rázem zpomalil… Byla to pro vás šance na zamyšlení, impuls k nějaké akci, a třeba i ke změně? 

Mně tento čas „navíc“ kromě jiného také nahodil vlnu tvořivosti v tom, co umím. Když se kvůli pandemii ani na jaře 2021 nesměly konat „živé“ lekce Zdravá záda, tak vznikl pro mé klienty potřebný kurz on-line, aby si mohli se mnou zacvičit i doma: Záda v pohodě. Jsem opravdu ze srdce ráda, že jim tehdy nahradil naše společné pravidelné cvičení a že doteď mnoha z nich pomáhá každý den.

Děkuji vám všem, to pro vás tady jsem!

Co nám asi přinese ten nový rok?

Na konci roku mám vždycky speciální den, kdy se naprosto ponořím do tvoření rukama. Už 32 let vzniká vždycky jedna nebo několik figurek z kukuřičného šustí do mého betlému. 

I letos mě „přepadla“ tvořivá nálada.

A k tomu mě navíc při procházce „uhodil“ do očí krásný výjev opravdu z druhého břehu – při netradičním pohledu přes řeku na ikonický hotel Internacional v pražské Podbabě.

Průhled padlým kmenem najednou zaplavila ptačí hejna, která volně přelétala řeku. V tu chvíli jsem si přála – a přeji to i vám – umět se v tom dalším roce přenést přes všechny těžkosti a přeletět z jednoho na druhý břeh tak svobodně a lehce jako ti ptáci. 

A protože nic není v životě pouze černé jako ti havrani, ani jen bílé jako ti racci nad Vltavou, tak ať je ve vašem životě v příštím roce co nejvíc těch světlých a dobrých momentů!

Mé přání pro vás a váš rok 2022

Přeji vám, ať do nového roku 2022 se svými nejmilejšími vplujete vznosně a elegantně, s rodinou držte při sobě láskyplně a v porozumění, na dobré nápady čekejte trpělivě, a až budou na udičce, vytáhněte je na světlo.

Denně chytejte nejen skvělé příležitosti, ale i chvilky klidu a spočinutí. Ze svých hlubin vylovte především pevné zdraví, a také optimismus, soucit i radost.

Sportujte, malujte, zpívejte, fotografujte, lyžujte, běhejte, chovejte, čtěte, pečte, vařte, cvičte či odpočívejte – zkrátka dělejte to, co je vám nejmilejší! A k tomu hodujte a slavte život každý den.

Ať vás lehkost bytí, svoboda činů i dobrý „lov“ myšlenek tělesně i duševně obohacuje po celý rok!

 

Posílám nejnovější, tedy letošní přírůstek do mého betlému z kukuřičného šustí: siestu a čas pro rozjímání při rybaření u rybníka, ve kterém si ladně plují i dvě labutě!

A jaký betlém si doma stavíte vy?

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!

Mám ráda pohyb. Baví mne jej studovat, zlepšovat, vyučovat a pohybem také inspirovat druhé ke změnám svého těla, mysli i života. Přes 20 let učím lidi zdravě sedět, stát, chodit a cvičit. Naučím vás, jak se zbavit bolestí nohou a opět si užívat lehký krok. Na můj příběh se podívejte zde >> Jsem autorkou terapeutického cvičebního online programu Cviky pro nohy.>> Napravuje rychle, zábavně a jednoduše vady a deformity nohou i chodidel. Učím vše taky naživo na jednodenních seminářích Zdravé nohy I. a také Zdravé nohy II. >> Věnuji se i klientům ve firmách nebo na individuálních lekcích a především na skupinovém cvičení Zdravá záda pro dospělou i starší generaci.>>
Komentáře

Přidat komentář