Přitesané PF 2024

Uplynulý rok byl plný zvratů, stresu a na závěr i velmi temných událostí. Zůstává však naděje na lepší časy.

Všem, kdo sledujete tento web a čtete mé články, moc děkuji !! Jste pro mne motorem k tomu, zkoušet nové věci, vydávat o nich své svědectví a dávat tipy na to, co se mi dlouhodobě osvědčilo.

A nejen mně samotné, ale i všem, kdo jste absolventy mých online kurzů a dáváte mi o tom zpětnou vazbu. A také vám, kdo chodíte na mé akce, ať už jsou to jednodenní semináře nebo pravidelné cvičební lekce a říkáte mi to i osobně. Je mi velkou ctí, když pro vás mohu chystat nové události a být vám na nich třeba i inspirací. Díky, dělám to pro vás moc ráda!

Přeji vám do nového roku 2024 mnoho pohodových a klidných dní.

Ať vám následující měsíce příjemně plynou v milé společnosti vám blízkých lidí. Pečujte o tyto vztahy, ať už v rodině nebo mimo ni, a jemně je opracovávejte, ať se pod vaším dlátkem promění v trvalá přátelství, plná lásky, pochopení a soucitu.

Přeji vám i dobré zdraví a odvahu vzít odpovědnost za ně také do svých rukou.

Vypěstujte si pomocníky na této ozdravné a láskyplné cestě za svým lepším já: dobré zvyky pevné jako kámen. Staňte se kamenosochaři svých dobro-zvyků a přitesejte si je do podoby, která vám bude vyhovovat. Pak vás mohou věrně provázet po celý rok, vnést jistý řád do každého dne a budete je s lehkostí a rádi dodržovat.

Přeji vám, ať vás neopustí zvídavost, chuť inspirovat se u zkušenějších i radost z objevování vlastní tvořivé síly.

Ta může vnést světlo i do temných zákoutí vlastní mysli a stát se nečekaně silným zdrojem uspokojení a důvěry v sebe sama.

 

Posílám pro jistotu ještě hned devět andělů, aby nás strážili od všeho zlého.

A představuji svou novinku do betlému, inspirovanou tím, co jsem se naučila letos v létě. Těším se, co nového na mě čeká v příštím roce a přeji i vám, ať se něco pěkného taky přiučíte:) Mějte se po celý rok dobře.

Líbilo se vám přání? Sdílejte je!

 

Mám ráda pohyb. Baví mne jej studovat, zlepšovat, vyučovat a pohybem také inspirovat druhé ke změnám svého těla, mysli i života. Přes 20 let učím lidi zdravě sedět, stát, chodit a cvičit. Naučím vás, jak se zbavit bolestí nohou a opět si užívat lehký krok. Na můj příběh se podívejte zde >> Jsem autorkou terapeutického cvičebního online programu Cviky pro nohy.>> Napravuje rychle, zábavně a jednoduše vady a deformity nohou i chodidel. Učím vše taky naživo na jednodenních seminářích Zdravé nohy I. a také Zdravé nohy II. >> Věnuji se i klientům ve firmách nebo na individuálních lekcích a především na skupinovém cvičení Zdravá záda pro dospělou i starší generaci.>>
Komentáře

Přidat komentář